Zbliżają się wybory parlamentarne 2019

Wybory parlamentarne w Polsce odbywają się, co 4 lata. Podczas nich Polacy wybierają swoich przedstawicieli do parlamentu. Kampania polityczna powoli się rozkręca. Partyjni działacze już ruszyli w teren. Jak wskazują wyniki sondaży to liczą się w tym wyścigu tylko dwa ugrupowania polityczne.

Czy jednak tak musi być chce się przekonać mieszkaniec naszego miasta Mirosław Milewski?

Postanowił powalczyć, jako niezależny kandydat o mandat Senatora.

Chce pokazać, że w Polsce obowiązuje demokracja, że każdy obywatel, jeśli spełnia warunki ustawowe, może korzystać i cieszyć się możliwością demokracji. Przez trzy dni zebrał 1000 podpisów i Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała jego Komitet Wyborczy Wyborców Mirosława Milewskiego – WOLNY SENAT.

Obecnie trwa zbieranie podpisów popierających jego kandydaturę i musi do dnia 4 września zebrać 2000 podpisów. Mirosław Milewski startuje w okręgu 41 powiat: Grodzisk, Piaseczno, Pruszków oraz Otwock. Jedno jest pewne, że ma ten komfort i nie musi tak jak w innych komitetach walczyć o miejsce na liście.

Mirosław Milewski jest rodowitym mieszkańcem naszego miasta, urodził się w Klarysewie. Mieszkańcy znają go, jako organizatora biegów: Bieg im. Jana Pawła II w Habdzinie, Bieg im. Piotra Nurowskiego, Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego jest również organizatorem wielu masowych biegów w całym kraju. Angażuje się także w wiele akcji charytatywnych, zorganizował koncert charytatywny dla Ryszarda Szurkowskiego po jego tragicznym wypadku, wspiera schroniska dla zwierząt, był współorganizatorem Biegu Krewniaków, który propaguje honorowe oddawanie krwi.

Jeśli jemu uda się zebrać te 2000 podpisów pod jego listą poparcia zapowiedział, że intensywnie ruszy ze swoją kampanią wyborczą a na licznych spotkaniach z mieszkańcami przekona wyborców, aby mu zaufali.

Udostępnij

Dodaj komentarz