WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

AKTUALNOŚCI

Kandydaci na URZĄD burmistrza

Kazimierz Jańczuk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. [CZYTAJ DALEJ...]

Sławomir Stoczyński

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. [CZYTAJ DALEJ...]

Kazimierz Jańczuk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. [CZYTAJ DALEJ...]

Kazimierz Jańczuk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. [CZYTAJ DALEJ...]

Wybierz swój okręg wyborczy

Mapa okręgów:

Zobacz kandydatów i aktualności z okręgu:

OKRĘG NR 1

  • Czarnów
  • Konstancin-Jeziorna
  • Adama Asnyka
  • Akacjowa
  • Bolesława Chrobrego
  • Bolesława Prusa
  • Bulwar prof. Jana Haftka
  • Cedrowa
  • Ceglana
  • Chylicka
  • Czysta
  • Deotymy
  • Długa
  • Dworska
  • Fryderyka Chopina
  • Grabowa
  • Graniczna
  • Grodzka
  • Grzybowa
  • Henryka Sienkiewicza
  • Hetmana Stefana Czarnieckiego
  • Ignacego Paderewskiego
  • Ireneusza Wierzejewskiego
  • Jagiellońska
  • Jałowcowa
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Karola Chodkiewicza
  • Jana Matejki
  • Jana Sobieskiego od nr 48 do końca i od nr 49 do końca
  • Jasiowa
  • Jasna
  • Jaśminowa
  • Jaworowska
  • Jodłowa
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • Józefa Piłsudskiego od nr 40 do końca i od nr 21 do końca
  • Józefa Sułkowskiego
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Słowackiego
  • Karola Szymanowskiego
  • Kasztanowa
  • Kasztelańska
  • Kazimierzowska
  • Klonowa
  • Kornela Makuszyńskiego
  • Kornela Ujejskiego
  • Kościelna
  • Leopolda Staffa
  • Leszczynowa
  • Leśna
  • Letnia
  • Łąkowa
  • Mieszka I
  • Mikołaja Reja
  • Miriama Przesmyckiego
  • Modrzewiowa
  • Mostowa
  • Niecała
  • Od Lasu
  • Oborska
  • Pańska
  • Parkowa
  • Piasta
  • Piotra Skargi
  • Potulickich
  • Przebieg
  • Przyjacielska
  • Rycerska
  • Sanatoryjna
  • Słomczyńska
  • Słowicza
  • Spokojna
  • Stanisława Moniuszki
  • Stefana Batorego
  • Stefana Żeromskiego
  • Stefana Żółkiewskiego
  • Strumykowa
  • Sue Ryder
  • Szpitalna
  • Środkowa
  • Uzdrowiskowa
  • Wacława Gąsiorowskiego
  • Warecka
  • Wągrodzka
  • Wesoła
  • Widok
  • Wiejska
  • Wierzbnowska
  • Wilanowska od nr 92 do nr 140R
  • Wiśniowa
  • Władysława Broniewskiego
  • Władysława Witwickiego
  • Wojewódzka
  • Wrzosowa
  • Wschodnia
  • Zielna
  • Źródlana

OKRĘG NR 2

  • Konstancin-Jeziorna
  • Adama Mickiewicza
  • Aleja Wojska Polskiego
  • Anny Walentynowicz
  • Czereśniowa
  • Dąbrówki
  • Garbarska
  • Jana Sobieskiego od nr 1 do nr 47 i od nr 2 do nr 46
  • Jesionowa
  • Józefa Piłsudskiego od nr 1 do nr 15 i od nr 2 do nr 38
  • Królowej Bony
  • Królowej Jadwigi
  • Królowej Marysieńki
  • Krzywa
  • Kwiatowa
  • Literatów
  • Mała
  • Mikołaja Kopernika
  • Mirkowska
  • Nadbrzeżna
  • Narożna
  • Poprzeczna
  • Wilanowska od nr 1 do końca i od nr 2 do nr 94
  • Witaminowa
  • Zakopane
  • Zgoda

OKRĘG NR 3

  • Kierszek
  • Konstancin-Jeziorna
  • Augustowska
  • Bema
  • Białostocka
  • Biedronki
  • Bielawska
  • Borowa
  • Brzozowa
  • Bydgoska
  • Chylicka
  • Cicha
  • Ciechanowska
  • Dębowa
  • Dolna
  • Działkowa
  • Elbląska
  • Elektryczna
  • Fabryczna
  • Gdańska
  • Głowackiego
  • Gorzowska
  • Górna
  • Górnośląska
  • Kabacka
  • Kolejowa
  • Kołobrzeska
  • Konopnickiej
  • Koszalińska
  • Koszalińska
  • Kościuszki
  • Kozia
  • Koźlara
  • Królewska
  • Łomżyńska
  • Mirkowska (Lewy brzeg Jeziorki)
  • Muchomora
  • Nadwodna
  • Niska
  • Nowa
  • Ogrodowa
  • Olsztyńska
  • Orzechowa
  • Ostrołęcka
  • Paproci
  • Piaseczyńska
  • Piaskowa
  • Pilska
  • Pocztowa
  • Podgórska
  • Pogodna
  • Polna
  • Południowa
  • Prawdziwka
  • Przejazd
  • Przeskok
  • Przyrzecze
  • Pułaskiego
  • Rynkowa
  • Sadowa
  • Saneczkowa
  • Siedlecka
  • Skolimowska
  • Słoneczna
  • Słupska
  • Sosnowa
  • Sowińskiego
  • Stawowa
  • Suwalska
  • Szczecińska
  • Szkolna
  • Śniadeckich
  • Świerkowa
  • Świetlicowa
  • Świeża
  • Toczyskiego
  • Torowa
  • Toruńska
  • Traugutta
  • Tulipanów
  • Tysiąclecia Państwa Polskiego
  • Warszawska
  • Wąska
  • Wczasowa
  • Wierzbowa
  • Willowa
  • Zaułek
  • Zielona
  • Plac Zgody

OKRĘG NR 4

  • Bielawa
  • Borowina
  • Cieciszew
  • Ciszyca
  • Czernidła
  • Dębówka
  • Gassy
  • Habdzin
  • Kawęczyn
  • Kawęczynek
  • Kępa Oborska
  • Kępa Okrzewska
  • Łęg
  • Obory
  • Obórki
  • Łyczyn
  • Okrzeszyn
  • Opacz
  • Parcela
  • Piaski
  • Słomczyn
  • Turowice