Pikieta w obronie Łąk Oborskich

W dniu wczorajszym przed ratuszem w Konstancinie-Jeziornie o godzinie 14: 30 odbyła się pikieta w obronie Łąk Oborskich. Mieszkańcy Konstancina byli wspierani przez przedstawicieli z Partii Zieloni. Kilka dni wcześniej na portalach społecznościowych pojawiła się informacja o pikiecie i chęć uczestnictwa zadeklarowało około 180 osób. Jak zwykle można było liczyć na mieszkańców Konstancina i cała pikieta liczyła około ośmiu osób a około godziny 15: 00 nawet dwanaście. Gdyby sytuacja wymknęła się z pod kontroli za rogiem ratusza zgromadziły się siły porządkowe, czyli dwóch policjantów oraz trzech strażników straży miejskiej. Do protestujących wyszedł radny Sławomir Stoczyński, który chyba zapomniał, że jeszcze dwa miesiące temu proponował na spotkaniu wyborczym, aby na Łąkach Oborskich wybudować Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Prawda jest brutalna, mieszkańców Konstancina nie interesuje to, co się dzieje w ich mieście i wolą się anonimowo wypowiadać na forach internetowych. Zapewne połowa mieszkańców nawet nie wie gdzie są Łąki Oborskie i trudno im się dziwić, bo w dniu wczorajszym jedna z telewizji relacjonując wczorajszą pikietę podała w swoim reportażu, że Łąki Oborskie są w okolicy Podkowy Leśnej.

Udostępnij

One Reply to “Pikieta w obronie Łąk Oborskich”

  1. Chyba jednak nie tylko pan Tomasz Zymer wiedział po co tam przyszedł, po za tym inni też mają wiedzę na temat Łąk Oborskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *