Konwencja PiS – prezentacja kandydatów na wójtów i burmistrzów

W dniu wczorajszym o godzinie 18 w Piasecznie odbyła się konwencja powiatowa Prawa i Sprawiedliwości z udziałem parlamentarzystów PiS. Sala była wypełniona do ostatniego miejsca przez sympatyków i mieszkańców powiatu. Podczas konwencji oficjalnie ogłoszono i zaprezentowano kandydatów Prawa i Sprawiedliwości oraz popieranych przez Prawo i Sprawiedliwość na urzędy wójtów i burmistrzów gmin powiatu piaseczyńskiego – Piaseczna, Konstancina – Jeziorny, Góry Kalwarii oraz Prażmowa.

Kandydatów przedstawiał senator Konstanty Radziwiłł, który podkreślał, że to są najlepsi kandydaci. Zwracał także uwagę, że do władzy nie idzie się dla pieniędzy i jak to powiedział, aby się nachapać. Podkreślił, że do władzy idzie się, aby służyć. Ciekawe czy do takiej refleksji doszedł przed odebraniem przyznanej nagrody czy po decyzji o jej oddaniu?.

Po prezentacji kandydatów głos zabrał zaproszony gość Stefan Traczyk Nadleśniczy Nadleśnictwa Jabłonna, który przekazał pozdrowienia od byłego ministra Jana Szyszko i jego deklarację poparcia dla kandydatów.

My w swojej relacji przedstawiamy wypowiedź kandydata na urząd burmistrza Konstancina – Jeziorny, którym został Sławomir Stoczyński. Sławomir Stoczyński podziękował za zaufanie i zapewnił, że zrobi wszystko, aby mieszkańcom naszej gminy żyło się lepiej. Chciałby, aby w naszej gminie powstał „Dom Zdrojowy” tak jak w innych uzdrowiskach, chciałby, aby powstała linia tramwajowa Konstancin – Wilanów oraz połączenie kolejowe z Warszawą. Podkreślił, że w naszej gminie brak jest stadionu miejskiego i chce, aby taki stadion powstał.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Reklamy